Ali Kemal Tatlıbal (Denetleme Kurulu Başkanı)

1980 doğumlu, Kahramanmaraşlı ve evli olan Tatlıbal ilk, orta, lise öğrenimini Kahramanmaraş’ta tamamladı. Yüksek öğrenimini Beykent Üniversitesi İİBF Fakültesi İşletme Bölümü’nde yaptı. Halen İstanbul Üniversitesi ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi ortak programı “Liderlik ve Küresel Girişimcilik” alanında yüksek lisans yapmaktadır. Türk Hava Yolları’na girmeden önce çeşitli alanlarda ticari faaliyetlerde bulundu. 2009 tarihinde THY Muhasebe Başkanlığı’nda memur olarak göreve başlamış olup, 2010 tarihinde Vize Takip Şefliği’nde uzman ve sonrasında vize takip şefi olarak görev yaptı. 27. Olağan Genel Kurulu’nda Hava-İş Sendikası Genel Başkanlığı’na seçildi.

   

Gökhan Türker  (Denetleme Kurulu Üyesi)

1980 İstanbul’da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimimi İstanbul Bahçelievler’de tamamlamıştır. Açık Öğretim İşletme bölümünde son sınıfta eğitimine devam etmektedir. Satın alma ve satış pazarlama konusunda kurumsal firmalarda yaklaşık 15 yıl yöneticilik konusunda tecrübe sahibi olduktan sonra 3 yıldır Türkiye Sivil Havacılık Sendikasında Teşkilatlanma Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

 

   

Abdülbaki Keskin (Denetleme Kurulu Üyesi)

Gümüşhane-Torul doğumlu olan Abdülbaki Keskin, 2007 yılında Rize Fen Lisesi’nden, 2012 yılında da İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2014 yılında “Medeniyet Araştırmaları” alanında yüksek lisansını tamamlayan Keskin, akademik hayatına Marmara Üniversitesi’nde doktora çalışmaları ile devam etmektedir. Kariyerine Albaraka Türk Katılım Bankası’nda başlayan Keskin, sırasıyla Türk Hava Yolları ve Borajet Hava Yolları’nda çalışmıştır. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yapan Keskin, evlidir.