Muhammet Öztürk (Yönetim Kurulu Başkanı)

İstanbul doğumlu olan Muhammet Öztürk, ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır. Avukatlık hayatına İstanbul’da başlayan Öztürk, çeşitli kurumlarda avukatlık ve danışmanlık faaliyetlerinde bulunmuştur. Çeşitli kooperatif ve sivil toplum kuruluşlarında hukuk müşavirliği görevini sürdüren Öztürk, evlidir.

   

Abdullah Çetin (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı)

1971 Yozgat doğumlu olan Abdullah Çetin, özel sektörde inşaat ve dekorasyon alanında faaliyet göstermektedir. Bunun yanı sıra birçok federasyon, dernek ve sivil toplum örgütünde etkin olarak rol almaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

   

Mehmet Doyar (Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi)

1979 yılında Batman’da doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini Batman’da tamamlamıştır. İstanbul’a gelmesiyle birlikte birçok sektörde faaliyet göstermiştir. 2010 yılı itibariyle THY Sosyal ve İdari İşler Başkanlığı bünyesinde çalışmaya başlamıştır. 2015 yılı Mayıs ayında THY bünyesinden ayrılıp Sınırlı Sorumlu Hava İş Konut Yapı Kooperatifi’nde çalışmaya başlamıştır, halen görevini devam ettirmektedir.

   

Okan Bal (Yönetim Kurulu Üyesi)

1993 tarihinde İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’un çeşitli semtlerinde tamamlamıştır. Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü’nde yaptı. Üniversite yıllarından itibaren aile işletmesinde çalışarak deneyim kazandı. 2018 yılından itibaren Sabiha Gökçen Havaalanı’nda operasyon bölümünde çalışmaya başlamış olup, halen görevini icra etmektedir. Bunun yanı sıra profesyonel olarak buz hokeyi ile ilgilenmekte ve iyi derecede İngilizce bilmektedir.