Selahaddin Arslanca (Yönetim Kurulu Başkanı) 

17 Temmuzda Diyarbakır da doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Diyarbakırda, lisans eğitimini ise İstanbul Aydın Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamladı. Mutlu Avukatlık Ortaklığında avukatlık stajını tamamlayarak avukatlık mesleğine  başladı. İstanbul Barosu Kadın Hakları Komisyonu ve İnsan Hakları Komisyonunda görev aldı. Şu an Türkiye Sivil Havacılık Sendikası’nın avukatlığını yapan Arslanca, evlidir.

   

Muhammet Öztürk (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı)

İstanbul doğumlu olan Muhammet Öztürk, ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır. Avukatlık hayatına İstanbul’da başlayan Öztürk, çeşitli kurumlarda avukatlık ve danışmanlık faaliyetlerinde bulunmuştur. Çeşitli kooperatif ve sivil toplum kuruluşlarında hukuk müşavirliği görevini sürdüren Öztürk, evlidir.

   

Mehmet Doyar (Yönetim Kurulu Muhasip)

1979 Batman Kozluk’da doğmuştur. 1996 yılında Batman Kozluk Lisesinden mezun olmuştur. İstanbul’a gelmesiyle birlikte birçok sektörde çalışmıştır.2010 yılı Ocak ayında THY otosevk biriminde makam şöförü olarak çalışmaya başlamıştır. 2015 yılı Mayıs ayında THY bünyesinden ayrılıp Sınırlı Sorumlu Hava İş Konut Yapı Kooperatifi’nde çalışmaya başlamıştır, halen görevini devam ettirmektedir. Bekar ve ailesiyle birlikte yaşamaktadır.

   

Mustafa Alkan (Yönetim Kurulu Üyesi)

1987 yılında Erzurum ili Aşkale ilçesinde doğdu. İlk ve ortaöğretimini Erzurum’da tamamladı, İstanbul Arel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bölümler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun oldu. Şu an Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bölümler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümüne devam etmektedir. İstanbul Üniversitesi İşletme Anabilim Dalında Küresel Girişimcilik Ve Liderlik Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Eğitim hayatının  yanı sıra üniversitede, birçok sivil toplum örgütünün bünyesinde görev almıştır ve görev almaya da devam etmektedir.
İş hayatına Türkiye Sivil Havacılık Sendikası’nda (Hava-iş) Teşkilatlanma Uzmanlığı yanı sıra Aile Şirketi olan Eralkan İnşaatta kendi sektöründe devam etmektedir. Orta düzeyde İngilizce bilmektedir.